Contact

Asociația de Dezvoltare Intercomunitară Zona Metropolitană Cluj
Cluj-Napoca, Piața Unirii, nr. 2, ap. 4

Orar: luni-vineri 9-17 | adi@adizmc.ro | 0747 196 681

Audiențe director: în fiecare a doua și a patra zi de joi a lunii, de la ora 10.00


Director general – Zoltan Coraian
e-mail: zoltan.coraian@adizmc.ro

Manager: Adrian Răulea
e-mail: adrian.raulea@adizmc.ro

Manager financiar – Ildiko Dan
e-mail: dan.ildiko@adizmc.ro

Funcționar administrativ – Oana Abrudean
e-mail: abrudean.oana@adizmc.ro

Psiholog – Lavinia Dobre
e-mail: lavinia.dobre@adizmc.ro

Asistent social – Maria Stoleru
e-mail: maria.stoleru@adizmc.ro

Economist – Melania Blidar
e-mail: melania.blidar@adizmc.ro

Economist – Sandra Dimancescu
e-mail: dimancescu.sandra@adizmc.ro

Expert comunicare – Bogdan Stanciu
e-mai: bogdan.stanciu@adizmc.ro